Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira
Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira Campo Grande van 60 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Pedro Pedrossian-universiteitsstadion op ongeveer 4 km afstand. Dit appartement kan tot 2 huisvesten.
Het kost 15 minuten lopen om het centrum van Campo Grande te bereiken. Het appartement bevindt zich op circa 25-minuten loopafstand van Igreja São José.
De accommodatie heeft ook 1 badkamer.
Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. 1-slaapkamer Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira is gemakkelijk bereikbaar vanaf Campo Grande luchthaven, gelegen 5 km verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja São José1083 km
- Futura Celular1330 km
- Praca Pantaneira1055 km
- Prosa State Park1001 km
- Winkelcentrum Pantanal1643 km
- Praça Ari Coelho1391 km
- Museu de Arqueologia da UFMS1531 km
- St. Joseph Parish1085 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Campo Grande9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira?
Het duurt 15 minuten lopen om van Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira?
De prijs van het boeken van Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira is $458. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Seasonal Or Student Flat Near Cachoeira verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 60 vierkante meters.